درباره ما

درباره ما

_

شرکت وینوپلاستیک تولیدکننده انواع محصولات UPVC در ایران در سال ۱۳۵۸ کار خود را با هدف بی نیاز کردن کشور عزیزمان از تولیدات خارجی آغاز نمود وهم اکنون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات UPVC در کشور می باشد، در راستای نیل به همین هدف والا در سال ۱۳۸۳ با توجه به نیاز بازار و وجود دانش مورد نیاز در کارکنان وینوپلاستیک، تولید  پوشش های UPVC را با برند تجاری ساینو آغاز نمود  و هم اکنون پس از گذشت چندین سال از تولید ورق و پروفیل های خاص و با بدست آوردن تجارب فراوان در تولید پروفیل های UPVC گامی نو در تولید پوشش سایدینگ UPVC و یراق آلات مورد نیاز با ظرفیت تولید ۱۰۰۰ تن در ماه برداشته ایم .

اگرچه این شرکت از ابتدای تاسیس تاکنون فراز و نشیب های فراوانی را تجربه کرده است، اما اینک با گذشت این سال ها و با اندوختن کوله باری از دانش و تجربه توانسته است به یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانجات تولیدی محصولات UPVC کشور منطبق بر آخرین استاندارد های بین المللی تبدیل شود. این امر در سایه مدیریت علمی و متعهد، نیروی انسانی کارآزموده و مجرب و آشنا به علم روز دنیا، داشتن مدرن ترین دستگاه ها و کامل ترین آزمایشگاه محقق شده است.

شرکت وینوپلاستیک در حال حاضر در زمینی به مساحت یکصد و بیست هزار متر مربع با زیربنای 40000 مترمربع متشکل از سالن های تولید و انبار در استان البرز جهت خدمت به مردم بزرگ ایران مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت تولیدی وینوپلاستیک در سال 1358 با استعانت از پروردگار و تکیه بر دانش، تجربه و پشتکار مدیران، همچنین با کمک نیروهای جوان و متخصص خود بمنظور تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مطابق با نیازهای مشتریان پا به عرصه صنعت تولید محصولات پلیمری در کشور عزیزمان ایران نهاد.