کانکس

کانکس قابل حمل

وینونیوهوم


نحوه طراحی کانکس و ویلاهای سبک:

با توجه به شرایط موجود محل قرارگیری ساختمان از نظر جغرافیایی و آب و هوایی و امنیت طراحی شروع می شود و پس از اعمال مسائل فنی و مهندسی در طرح اولیه و با توجه به نظر بهره بردار و کارفرما راجع به  جزئیات طرح و پس از تایید نهایی با استفاده از نرم افزار 3D-max تهیه و شروع به اجرا می شود.

موارد استفاده اتاقکها و ویلاهای پیش ساخته و پرتابل چیست؟

 

امروزه با توجه به شرایط زمانی و مکانی و قانونی و موارد استفاده فراوان ساختمان های پیش ساخته و پرتابل و یا ثابت در باغات، زمین های کشاورزی، مکان های تفریحی، نگهبانی، ویلاهای شخصی و خصوصی و سازمانی و دولتی  و اداری و کارگاه ها و نیاز بازار و سرعت در نصب سریع در محل کمتر از ۲۴ ساعت و نا محدود بودن طرح و رنگ و ابعاد و حمل راحت و سریع  باعث شده است موارد استفاده گوناگونی بسته به نوع کارایی و محل نصب داشته باشد.

نحوه اجرا ساختمان های پیش ساخته:

پس از تایید طرح توسط مسئول فنی کارگاه و بهره برای و کار فرما، ابتدا شاسی اصلی کار ساخته میشود و بسته به تعداد قطعات ساختمان شروع به ساخت استراکچر فلزی ساختمان می شود و پس از تکمیل پوشش ورق فلزی جهت ضد سرقت نمودن ساختمان به صورت کامل دیوارهای بیرونی و سقف اصلی توسط گروه جوشکاری نصب می شود. پس از جوشکاری و نقاشی اجرا ضد زنگ سازه باید لوله گذاری و سیم کشی ساختمان را به اتمام برسانیم.

نوبت نصب چوب چند لایه و ینولیت جهت عایق کاری ساختمان دردیوارهای داخلی است.بعد از اتمام عایق کاری تمامی درب و پنجره های UPVC نصب می شود و شروع به نصب پوشش نمای داخلی  و سقف کاذب با استفاده از سنگ های مصنوعی و طرح چوب می شود .

آخرین مرحله نمای ساختمان و سقف اصلی نصب می شود و پس از آن نازک کاری و تکمیل ساختمان و تایید نهایی توسط گروه کنترل کیفی صورت می گیرد.


مشاهده گالری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *