ورق سایدینگ

پوشش سایدینگ

پوشش نمای سایدینگ چیست؟

پوشش نمای سایدینگ نوعی ورق UPVC است که با عرض ۲۰ یا ۲۵ سانتیمتر و طول ۳۸۰ و ۶۰۰ سانتیمتر تولید می شود که در طول های سفارشی هم قابل تولید است و با توجه به سطح مقطع خاص و با زوایای زیبا و فرم ظاهری قابل قبول باعث شده طرفداران زیادی را در عرصه طراحی نمای بیرونی و نمای داخلی به خود جذب کند. گفتنی است که ابزارآلات کامل این ورق جذابیت و زیبایی خاصی به این  پوشش داده است. هم اکنون پوشش های سایدینگ در بیش از ۶ رنگ قابل تولید است و از خواص دیگر این پوشش تنوع رنگ و ماندگاری رنگ این پوشش را می توان نام برد.

چرا باید از پوشش های سایدینگ برای نما  استفاده کرد؟

 

شکل ظاهری جذاب دکوراتیو، عمر طولانی و سبک بودن وزن این نوع پوشش برای نما با اختلاف زیاد نسبت به متریال های موجود در بازار سنگ و کامپوزیت و سیمان سفید، سرعت نصب آسان و شاید بتوان قیمت مناسب این نوع ورق را هم از مزایای این پوشش به حساب آورد.

با توجه به جنس این نوع پوشش از مواد PVC عایق بسیار مقاوم در برابر رطوبت مخصوصا در شهر های شمالی کشور و مناطق رطوبتی مورد استفاده قرار میگیرد.

لازم به ذکر است در زمان اجرا با توجه به نوع اجرا و محل اجرا با استفاده از انواع فوم و یونولیت و پشم شیشه و پشم سنگ می توانید به آسانی ساختمان خود را در برابر سرما و گرما عایق کنید.

موارد استفاده پوشش های سایدینگ:

۱_ مهم ترین محل مصرف پوشش های سایدینگ در نمای انواع ساختمان های اداری، دولتی، مسکونی و برج ها و با توجه به فرم ظاهری بسیار زیبا در ویلاهای شیک و لوکس کاربرد دارد.

۲_ پوشش نمای خارجی و در بعضی مواقع در نما و طراحی داخلی انواع کانکس های مسکونی، اداری، نگهبانی و…

۳_ استفاده به عنوان دیوار کاذب و یا جداکننده در کارخانجات تولیدی ، صنعتی به خصوص مواد غذایی و بهداشتی، شرکتهای خصوصی و دولتی

۴_استفاده در ایجاد دیوارهای کرکره ای برای جلوگیری از دید مزاحم ساختمان های شخصی و اداری


مشاهده گالری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *